Menu

0216 462 48 62 info@auer-strahltechnik.com.tr

Hakkımızda | AUER Yüzey Kumlama

Hakkımzda

Başlangıç

PAUL AUER GMBH şirketi, 1947 yılında kurulmuştur ve basit manuel kabin ve otomatik döner tablalı ve kontinü tesislerden, müşterinin üretim prosesine entegre edilen, işletmeye özgü özel sistemler gibi, en ileri kalitede basınçlı havayla işletilen kumlama tesislerinin tanınmış bir üreticisidir. 1997 yılından bu yana PAUL AUER GMBH şirketi, DIN EN ISO 9001 sertifikalıdır.

Hedef

Hedefimiz, müşterilerimize, tecrübeli, kalifiye teknisyenler vasıtasıyla güçlü bir müşteri hizmetleri dahil, yenilikçi, uygun fiyatlı ve çevre dostu sistem çözümlerine ilişkin geniş bir teklif sunmaktır.

Avantajlarımız

9.000'ün üzerinde satılan kumlama tesisleri temelinde, müşterilerimizin neredeyse aynı sayıda farklı kumlama siparişleri için, deneyimlerimizden kendi amaçlarınıza yönelik olarak optimal yararlanabilirsiniz.

Türkiye' de AUER Markasını Tercih Eden Müşterilerimiz

TRELLEBORG A.Ş. /  İSMEK  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  / UZER MAKİNA A.Ş. / TRAKYA CAM A.Ş. / TAM ÇELİK A.Ş. / SAMSUN YURT SAVUNMA A.Ş. / NUR ALUMİNYUM A.Ş. / MAKİM A.Ş. / LİGNA DECOR A.Ş. / LEGRAND A.Ş. GÜHRİNG TAKIM / ÇELİKEL A.Ş.  / CHEMETALL A.Ş. / GEDİK DÖKÜM A.Ş. AYGÜN CERRAHİ A.Ş.   / ANADOLU CAM A.Ş. / İNCİ AKKÜ A.Ş.